Halı Yıkama Fiyatlarım 2 si: 4,0 TL


Profesyonel halı yıkama hizmeti almak için

Halı yıkama fiyatı ne kadar tutar?  öğrenin.

Halı yıkama yaptıracaksınız acaba ne kadar tutar? diye merak ediyorsanız, halı yıkama fiyatı hesaplama sistemimiz devrede, halılarınızı "en" ve "boy" ölçülerini biliyorsanız , halı yıkama fiyat modülüne yıkatmak istediğiniz halı adetlerini girin ve daha sonra seçeneklerden yıkatmak istediğiniz halı cinsini seçin sonra en ,boy ölçülerini girin halı yıkama bedelini öğrenin.

(Halı yıkama fiyatınızı öğrenmek için girdiğiniz ölçülerin doğru olmasına dikkat edin. Halılarınız fabrikamızda tekrar ölçülmektedir.)

 

Alo İzmir ÖRNEK Halı Yıkama Çağrı

 Merkezi

0232 232 46 10

(PBX merkez santral)

Hemen arayın
 
Değerli müşterilerimiz !
 
Halı yıkama işlemi için firmamızı aradığınız zaman yıkama ile ilğili bilgileri ve yıkama işleminin ne kadar zaman alacağını teslim süresini ve diğer tüm sorularınızı örnek halı yıkama fabrikasının telefonla servis siparişinizi alan yetkilisine sormalısınız.
 
Sebebi ise halı yıkama işlemi için adresinizden halılarınızı almaya gelen personelimizin görevi şirketimizin belirlediği programa göre hareket etmesidir, bazen müşterilerimiz halılarını kapıdan teslim ederken örnek halı personeline halılarım ne zaman gelir gibi sorular sormakta, bu durum bazen yanlış anlamalara yol açmaktadır.
 
Örneğin: Firmamız teslim süresi için 1 hafta süre veriyor, müşterimiz halılarını personelimize teslim ederken tekrar soruyor halılarım ne zaman gelir diye, personelimiz tahmini bir zaman söylüyor (fabrika proğramını bilmeden) bu da mesela 4 gün diyebiliyor, ve böyle durumlar bizi zor durumda bırakabiliyor.
Lütfen halı yıkama ile ilğili bilmek istediğiniz her şeyi halı yıkama siparişi vermek içi bizi aradığınız zaman telefondaki  uzman personelimize sorun.
 
Duyarlılığınız için şimdiden teşekkürler "Örnek halı yıkama ekibi"

 

örnek Halı Yıkama Fabrikası. 0232 232 46 10

Halı yıkama fiyatları, metrekare birim fiyatlarıdır.
 
 
Makine Halı Yıkama
4,00 TL
Makine Yün Halı Yıkama
4,50 TL
Halıflex Yıkama
4,50 TL
Shaggy Makine Halı Yıkama
6,00 TL
Shaggy  Astarlı Halı Yıkama
7,00 TL
Shaggy  Akrilik Halı Yıkama
6,00 TL
Hint Kilimi Yıkama
7,00 TL
Kilim Yıkama
7,00 TL
Hasır Halı Yıkama
6,00 TL
El Dokuma Halı Yıkama
10,00 TL
Yün Astarlı Halı Yıkama
8,00 TL
Isparta Halı Yıkama
6,00 TL
Bünyan Halı Yıkama
10,00 TL
Hereke Halı Yıkama
10,00 TL
İran Halı Yıkama
15,00 TL
Çin Halı Yıkama
15,00 TL
Nepal Halı Yıkama
15,00 TL
İpek Halı Yıkama
20,00 TL
Antika Halı Yıkama
20,00 TL
 
 
Halı yıkama fiyatları İhbarsız olarak değiştirilebilir.
Fiyatlarımıza %18 KDV dahil değildir
Not: Halı yıkama işleminiz tamalandığında  firma yetkilimiz sizi aradığı zaman ödeme tercihinizi bildirmeniz gerekmektedir, eğer kredi kartı ile ödeme yapmak isterseniz pos cihazını sizin isteğinize göre gönderiyoruz.

.