Örnek Halı Yıkama olarak amacımız; sizlere modern , güvenilir , profesyonel çalışan , sistemli , müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli bir işletmecilik hizmeti sunmaktır.

Bu amaçla farkımızı sizlere sunabilmek için en son teknolojiyle üretilmiş Tam Otomatik Toz Alma Makinaları, Full Otomatik Yıkama Makinaları, Otomatik Santrifüj Makinaları, Otomatik Hav Alma ve Paketleme Makinaları, deneyimli kadro ve doğal anti bakteriyel şampuanlarla Karabağlar'da 2000m2 kendi mülkümüz olan binamızda, ücretsiz servisimizle 4 mevsim birinci sınıf hizmet vermekteyiz.

Halı yıkatmada ilk tercihiniz Örnek Halı Yıkama fabrikası gibi tam donanımlı bir yıkama fabrikası olmalıdır. Size bir telefon kadar yakınız.

Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.Düzenli halı yıkama işlevi yaptırmanız ve doğru halı yıkama teknikleri uygulayan full otomatik halı yıkama fabrikalarını tercih etmeniz, halılarınızı daha uzun süre kullanmanızı sağlar. Halı yıkama uzmanlık gerektiren bir iştir. Bu sebeple halılarınız yeterli halı yıkama parkuruna sahip olmayan veya yağlı otopark ortamlarında halı yıkayan halı yıkamacılarına teslim edilmemelidir. El dokuma halılar, kilimler deforme edilmeden, renkleri birbirine karıştırılmadan yıkanmalıdır. Bitkisel halı şampuanları kullanılmalıdır.
Battaniye yıkama ve yorgan yıkama özel yorgan makinelerinde ürün zarar görmeden yapılmalıdır. Halı kurutma işlemi sokaklarda, kaldırımlarda yapılmamalıdır.
Halı yıkatmadaki ilk tercihiniz Örnekl Halı Yıkama gibi tam donanımlı bir yıkama fabrikası olmalıdır. İzmir halı yıkama denince örnek Halı Yıkama bu özellikleri taşımaktadır. Fabrikamız İzmir de tüm semtlere ücretsiz servisle halı yıkama hizmeti vermektedir.
Halı yıkama, kilim yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, tül perde yıkama, seccade yıkama, klozet takımı yıkama, makine halısı yıkama, Isparta yün halı yıkama, bünyen halı yıkama, ladik halı yıkama, Hereke halı yıkama, shaggy halı yıkama, Yörük halı yıkama, yağcıbedir halı yıkama, tüfteci halı yıkama, demirci halı yıkama...